Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-10-02 16:19:20

 Ranahar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 12
Punktów :   

Poznajmy sie

Siema,
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu rusza server. Proponuje więc troche się zapoznać żeby potem nam się łatwiej grało. Prosze tez o napisanie jaką klasą macie zamiar grac, aby miec jakis zarys.

Więc ja zaczne:
Prawdopodobnie będę miał nick Ranahar i będę grał łotrem/zwiadowcą choć moją najlepsza postacią był druid/zwiad na poziomie WA. Raz bylem z gildią na Rt norm ale to raczej dla zapoznania sie z instancją. Prosze o napisanie czegoś o sobie. Oczywiście temat otwarty i mozna rozmawiac na kazdy temat.
Mam nadzieje, że z czasem sie rozkręcimy.

Offline

 

#2 2011-10-02 17:20:41

Sobotek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Siema! Nazywać się będe Sobotek i tka prosze się do mnie zwracać. Planuje grać z wami na nowym serwerze postacią (Chyba ! ) leczącą jednak jeden z osób zgłaszających się do gilldi poinformowała mnie iż zgłosiło się już 2 -3 kapłanów i poprosiła mnie o grę tankiem lub DPS'em , odrazu deklaruje że niemam zbyt dużej ochoty grać DPS'em więc może wybiore tanka choć to nic pewnego , zastanowie się i określe niedługo.
A teraz pytanie- Jaką nazwe będzie nosić nasza gildia?
@EDIT
Wiadomość z ostatniej chwili , jednak będe zagrywał nowy serwer Magiem/Wojownikiem/Kapłanem.
Strasznie mam ochote dociskać moby do ziemi M/W ale myśle że na codzień M/W będzie strasznie dedał ... Aczkolwiek spróbuje nim najpierw grać a kapłan będzie na trzeciej do farmeinia i solowania ew. uzupełniania braków w przeżywalności przy questach. Jeśli na codzień M/W zbyt często będzie dedał to zostawie go na insty w end game i będe grał M/P .
WIem że zagmatwane ale za wszelką cene chciałem poinformować przyzsłą gildie o swoim wyborze. Pozdrawiam i czekam na otwarcie serwera planując rozwój postaci.

Ostatnio edytowany przez Sobotek (2011-10-02 18:04:09)

Offline

 

#3 2011-10-02 18:08:29

 Ranahar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Jeśli chodzi o leczące to myśle, że mozesz byc, ponieważ w powtornej rozmowie częśc osób zmienilo zdanie. Ale oczywiście musimy poczekac na reszte i ich deklaracje.

Jeśli chodzi o nazwe gildii nie jest to sprawa narazie roztrzygnięta. Przed startem servera osoby, które dołączą na forum i będą tworzyć gildię sami zadecydują. Najlepszym rozwiązanie będzie chyba wypisanie propozycji i głosowanie. Wszystko roztrzygnie sie w dzień startu servera lub troche wczesniej.

I jeśli chodzi o graczy. Na początek planuje ok. 20 osób. Chodzi głównie o zgranie i pomalu ubieranie się. Przy zbyt dużej liczbie osób byłoby to ciężkie. Tak więc jeśli macie jakiś znajomych, którzy mają juz jakieś pojęcie o grze to ich do nas zaproście.

Offline

 

#4 2011-10-02 18:12:48

Sobotek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Mimo wszystko przepraszam bo gdy powiedziano mi że postaci leczących w gildi bedzie poprostu przesyt jakoś odwróciłem isę od kapłana i szukałem innej postaci i teraz poprostu znalazłem maga który świeci dla mne ilepszym światłem niżkapłan czy druid. Przepraszam ale raczej zostane przy magu chyba że coś neiwyjdzie w ostateczności albo naprawde niebędzie komu leczyć.

Offline

 

#5 2011-10-02 18:17:31

 Ranahar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Spoko

Offline

 

#6 2011-10-02 20:35:05

Sobotek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Bylibyście zadowoleni mając mnie jako tanka w gilldi? Sorrka że jestem neizdecydowany ,dawno w to neigrałem i targają mną emocje i chęć zagrania na nowym serwerze. To jak? Przyda się tank czy już macie kilku?

Offline

 

#7 2011-10-02 20:39:20

 Ranahar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Tank juz jest, ktory przy okazji ma juz troche doswiadczenia. Potrzebni dpsi

Offline

 

#8 2011-10-02 20:44:02

Sobotek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Tak xle i tak niedobrze. No to rozkminiam dalej.

Offline

 

#9 2011-10-03 00:54:15

Ginnungagap

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Witam!
Mój nick z forum będzie moim nickiem na nowym serwerze, a więc- Ginnungagap. Wiem, że trochę ciężki do wypowiedzenia więc przyjmę skróconą formę Gin:P Tak więc jak już wcześniej zadeklarowałem pomysłodawcy temu projektu, grać zamierzam jako tank a że  na macierzystym serwerze gram jako rycerz więc wybiorę tym razem strażnika;)
Liczę na fajną zabawę i cieszę się, że będę mógł tworzyć coś nowego od zera;)

Offline

 

#10 2011-10-03 09:10:10

Sobotek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Ja się zastanawiam nad Strażnik/Zwiadowca albo jako pół-tank Wojownik/Rycerz. Tego drugiego się obawiam.

Offline

 

#11 2011-10-03 14:44:50

 Ranahar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Jak narazie brakuje nam wlasnie heala. Nie wiem jak zresztą, ktora sie zadeklarowala grac z nami. Jeszcze sie nie zarejestrowali lub zmienili zdanie. Ja nie chce na nikim nic wymuszac ale z 2 tankami i dps'em duzo nie zrobimy na instancjii

Offline

 

#12 2011-10-03 15:04:54

Sobotek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Poznajmy sie

Deklarowałem na początku że moge zostać healerem byłoby tak do teraz gdyby nie fakt że ponoc mieliście 2 czy 3 już leczników ponoć , postanowiłem zrobić gilldi dobrze i wybrać inna drogę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zaginionyturysta.pun.pl www.benedictus.pun.pl www.hellriders.pun.pl www.twilightsaga.pun.pl www.mrokizlo.pun.pl